جمعه, 26 آبان 1396

آخرین عناوین اقتصادی

مدیرکل امور مالیاتی استان یزد:

 مبارزه با فرار مالیاتی و افزایش عدالت مالیاتی از اولویتهای سازمان امور مالیاتی است

 

مدیرعامل تعاونی پیشگامان کویر یزد با اشاره به پیگیری برای استقرار و راه اندازی گمرک در محل بندرخشک یزد گفت: مدیران استان در استقرار گمرک برای بندرخشک یزد مساعدت کنند.

مجوز اولیه استفاده از ذخیره سنگ آهن آنومالی D19 با ذخیره تقریبی 70 تا 100 میلیون تن و در نزدیکی معدن فعلی ، برای شرکتهای معدنی و صنعتی چادرملو و سنگ آهن مرکزی ایران صادر شده است.

چادرملو بدنبال اجرای 3 طرح بزرگ سنگ آهن و فولاد/ صدور مجوز محیط زیست برای اکتشافات مقدماتی در پهنه معدنی D۱۹

 مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با اشاره به روند رو به توسعه این شرکت از اجرای 3 طرح بزرگ سنگ آهن و فولاد خبر داد و گفت: مجوز محیط زیست برای اکتشافات مقدماتی در پهنه معدنی D۱۹ صادر شده است.

 

 
 

پایگاه خبری تحلیلی یزدنگاه: رسیدن به وضعیت مالی مناسب گرچه آرزوی خیلی از ماست اما  راه رسیدن به آن را اغلب ما بلد نیستیم.

 

 
 

پایگاه خبری تحلیلی یزد نگاه: باتاکید بانک‌مرکزی بر لازم الاجرا شدن نرخ سود علی‌الحساب سپرده‌های سرمایه‌گذاری مدت‌دار یک ساله حداکثر ۱۵ درصد، خوش‌بینی به اهالی بازار سرمایه بازگشت و واکنش بورس مثبت شد.

 

 
 

پایگاه خبری یزد نگاه:با دستورالعمل جدید بانک مرکزی در رابطه با پرداخت حداکثری سودهای علی‌الحساب سپرده‌گذاران بانک‌ها و افرادی که می‌خواهند ‌حساب سپرده جدید باز کنند، با ابهاماتی از جمله تعیین تکلیف حساب‌های قبلی و جدید مواجه خواهند شد.

نخستین محموله شمش فولاد چادرملو صبح امروز دوشنبه 22 مرداد ماه به مقصد کارخانه نورد سرمد ابرکوه حمل شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد با اشاره به آغاز نام نویسی برای دریافت تسهیلات طرح رونق تولید در سامانه بهین یاب گفت: نام نویسی 428 متقاضی در سامانه بهین یاب انجام شده و بخشی از متقاضیان مورد بررسی قرار گرفته اند.

استاندار یزد در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این استان از روند اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی یزد انتقاد کرد.

به مناسبت روز خبرنگار از خودروی لکسوس RX200t در یزد رونمایی شد.

کمیته قضایی برای حل مشکلات مالیاتی واحدهای تولیدی  در سطح استان با برگزاری جلسات مستمر و بررسی دقیق ابعاد مختلف پرونده ها تلاش زیادی برای حل مشکلات دارد. 

آخرین اخبار بخش ها