چهارشنبه, 15 مرداد 1399
شناسه خبر:725

۲۹ اردیبهشت روز انسجام و هم‌افزایی ملت ایران خواهد بود

ابزار
  • انداز قلم
سیاسی

استاندار یزد در پیامی بر حضور مردم در انتخابات برای عزت ملی، اقتدار نظام و سربلندی ایران و ایرانی تاکید کرد و گفت: ۲۹ اردیبهشت ماه روز انسجام و هم‌افزایی ملت ایران خواهد بود.

 

استاندار یزد در پیامی بر حضور مردم در انتخابات برای عزت ملی، اقتدار نظام و سربلندی ایران و ایرانی تاکید کرد و گفت: ۲۹ اردیبهشت ماه روز انسجام و هم‌افزایی ملت ایران خواهد بود.

 

به گزارش یزدنگاه و به نقل روابط عمومی استانداری یزد، سید محمد میرمحمدی در پیامی ضمن دعوت از آحاد مردم به ویژه مردم استان یزد برای شرکت در انتخابات ۲۹۹ اردیبهشت اظهار داشت: در شرایط امروز جهان و اوضاع نابسامان منطقه خاورمیانه و تلاش استکبار برای کسب بازار تسلیحات در کشورهای عربی و ایجاد آشفتگی در روابط و مناسبات کشورهای اسلامی و فراهم آوردن زمینه جنگ و خونریزی، بار دیگر آزمونی بزرگ و سرنوشت ساز برای ملت بزرگ ایران فرا می رسد و جهانیان شاهد حماسه ای دیگر در ایران اسلامی خواهند بود و برگ زرین دیگری بر کتاب افتخارات ملت شریف ایران افزوده خواهد شد.

وی افزود: ۲۹ اردیبهشت روز میثاق تازه، روز عهدی دوباره با نظام، امام و شهیدان است و انتخابات نمایش اعتماد مردم، مظهر قدرت و اراده مردم، تضمین کننده آینده و امنیت این آب و خاک و میوه شیرین نظام مقدس جمهوری اسلامی است و مردم نجیب، فهیم، شهید پرور و بزرگوار دارالعباده نیز حماسه تازه خواهند آفرید و ریاست جمهور دلخواه خویش و اعضای شورای اسلامی همه شهرها و روستاهای استان را تعیین خواهند کرد و امور شهر و روستای خویش را به  افراد کاردان و دلسوزان مجرب خواهند سپرد.

میرمحمدی ضمن دعوت از همه مردم خوب استان برای حضور در صحنه حساس انتخابات اظهار امیدواری کرد: ۲۹ اردیبهشت ماه شاهد هم‌افزایی و انسجام ملی در کشور باشیم.

وی افزود: اطمینان دارم برای عزت ملی، اقتدار نظام و سربلندی ایران و ایرانی همه در انتخابات حضور خواهند یافت، کسانی که ناراضی هستند و حتی مخالفان نیز در این امر مهم به صفوف مردم در پای صندوق‌های رأی خواهند پیوست.

استاندار یزد ادامه داد: همه در انتخابات شرکت خواهیم کرد تا کبر و غرور دشمن را در هم شکنیم و استکبار را مأیوس و ناامید کنیم و ملل مظلوم جهان را امیدوار سازیم و از خداوند قادر متعال درخواست می کنیم که ملت شجاع ایران به ویژه جوانان غیرتمند، با حضور گستره و چشمگیر خود در این انتخابات، دنیا را شگفت زده و عزت ایران و ایرانی را بیش از پیش درخشان کنند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها