چهارشنبه, 15 مرداد 1399
شناسه خبر:727

استاندار یزد: حضور پرشور مردم در انتخابات موجب تقویت اتحاد ملی است

ابزار
  • انداز قلم
سیاسی

استاندار یزد با تاکید بر حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات موجب تقویت اتحاد ملی است.

استاندار یزد با تاکید بر حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات موجب تقویت اتحاد ملی است.

به گزارش خبرنگار یزدنگاه، سیدمحمد میرمحمدی دقایقی پیش با حضور در پای صندوق و شرکت در انتخابات، پس از اینکه رای خود را به صندوق انداخت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز روز بزرگی است چون کار انتخابات انجام می‌شود و مردم با انتخاب شایسته سرنوشت خود را رقم می‌زنند و این انتخاب می‌تواند فضای کشور را به سمت پیشرفت و بهبود هدایت کند.

وی ادامه داد: مسئولان کشور نیز باید بتوانند از فرصت‌های کشور استفاده کنند و در ارتباط با تولید و اشتغال و بهبود شرایط معیشت مردم آثار ارزشمندی به جای بگذارند.

استاندار یزد با بیان اینکه این انتخابات از دو دیدگاه دارای ارزش و اهمیت است افزود: یکی در زمینه فضای بین‌الملل است که باید در این فضای بسته‌‌ی ایجاد شده با قدرت منطق بتوانیم همه کشورها را متقاعد کنیم که خوشبختانه این موفقیت در کشور ما دیده شده است.

میرمحمدی با اشاره به شرایط منطقه و جنگ و خونریزی گفت: این موضوع احساس خطر را برای ما رقم زده و مردم با حضور در انتخابات در صفوف منسجم پشت سر مسئولان قرار دارند و دشمن نیز می‌داند که با ملتی آگاه و همیشه در صحنه روبرو است و فکر خطا را نمی‌کند.

استاندار یزد اظهار داشت: حضور پرشور مردم در این انتخابات می‌تواند ضمن تقویت اتحاد ملی، مشکلات و دشواری‌ها را با حمایت و عنایت مردمی حل کرد و خلق حماسه‌ای که مورد توجه مقام معظم رهبری است با این حضور تاثیرگذار باشند.

وی در خصوص انتخابات شوراهای شهر و روستا نیز بیان داشت: مردم با انتخاب افراد تاثیرگذار و متخصص می‌توانند در آبادی شهر و کاهش مشکلات ترافیکی و عمرانی و فضاهای سبز و ... را حل کنند.

 انتهای پیام

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها