چهارشنبه, 15 مرداد 1399
شناسه خبر:729

انصراف 468 نفر از کاندیداتوری شوراهای شهر و روستا تا کنون

ابزار
  • انداز قلم
سیاسی

رئیس ستاد انتخابات استان یزد از انصراف 468 نفر از کاندیداتوری شوراهای شهر و روستا تا کنون خبر داد.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد از انصراف 468 نفر از کاندیداتوری شوراهای شهر و روستا تا کنون خبر داد.

محمدعلی‌طالبی در گفت‌وگو با خبرنگار یزدنگاه با اشاره به برگزاری انتخابات در استان یزد همزمان با سراسر کشور اظهار داشت: در استان یزد تعداد 837 شعبه انتخابات شهر و روستا کار جمع‌آوری آرا را آغاز کرده و مردم می‌توانند با حضور در شعب رای خود را به صندوق بیندازند.

وی با اشاره به تعداد انصرافی‌های انتخابات شهر و روستا افزود: آخرین آمار داوطلبان شوراها سه هزار 316 نفر است که 827 نفر در حوزه شهری و دو هزار و 489 نفر نیز در حوزه روستایی برای کسب کرسی‌های شورا رقابت دارند.

طالبی با تاکید بر اینکه مردم بر اساس آگهی‌هایی که در شعب اخذ رای است نامزد خود را انتخاب کنند اظهار داشت: تا کنون نیز 468 نفر از کاندیداتوری شوراهای شهر و روستا انصراف خود را اعلام کرده‌اند و از دور رقابت‌ها خارج شدند.

وی با بیان اینکه مردم از بین نامزدهای انتخابات شوراهای شهر و روستا، ۱۱۷ نفر را راهی شوراهای شهری و هزار و ۲۲۲ نفر را راهی شوراهای روستایی می‌کنند عنوان کرد: خوشبختانه از ابتدای روند رای‌گیری در سطح شعب شاهد حضور پرشور و گسترده مردم هستیم و امید است حضور و مشارکت گسترده شاهد قرارگیری کشور و استان در روندی توسعه‌گرا باشیم.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها