چهارشنبه, 15 مرداد 1399
شناسه خبر:734

رئیس ستاد انتخابات استان یزد: حضور مردم در انتخابات چشمگیر است

ابزار
  • انداز قلم
سیاسی

رئیس ستاد انتخابات استان یزد با اشاره به رشد 23 درصدی مردم در شرکت در انتخابات گفت: حضور مردم در انتخابات چشمگیر است.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد با اشاره به رشد 23 درصدی مردم در شرکت در انتخابات گفت: حضور مردم در انتخابات چشمگیر است.

به گزارش خبرنگار یزدنگاه، محمدعلی طالبی اظهار داشت: خوشبختانه گزارشی که دستگاه‌های قضایی و امنیتی استان دادند نشان داد انتخابات در فضایی آرام در حال برگزاری است و همه حافظان امنیت و آرامش جامعه به خوبی اوضاع را رصد می‌کنند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه مشکلی در روند برگزاری انتخابات نیست ادامه داد: در شروع انتخابات استان دوم بودیم و به لحاظ تعداد شعب متصل به سامانه جامع انتخابات رتبه نخست استان را داریم.

معاون سیاسی استاندار یزد با اشاره به آمار تعرفه‌های مصرف شده عنوان کرد: استقبال مردم در این زمینه نشان از رشد 23 درصدی مردم و توجه به مراجعه به موقع دارد.

وی با اشاره به لزوم حضور گسترده در این دوره از انتخابات افزود: در زمینه مصرف تعرفه مشکلی نداریم اما در برخی شعب روستایی تعرفه کم بود که از محل‌های دیگر تامین شد و در حال حاضر مشکلی وجود ندارد.

طالبی با اشاره به غیرقانونی بودن تبلیغ در زمان خاتمه مهلت تبلیغات افزود: خوشبختانه در این زمینه نیز مشکلی گزارش نشده اما در صفحات شخصی مشکلی ندارد.

وی با بیان اینکه پیش بینی 80 درصدص حضور مردم را در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری داریم گفت: رکورد استان در دور قبل 86.7 درصد بوده است اما انتظار داریم که در این دوره رکورد دور قبلی شکسته شود.

 

انتهای پیام

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها