شنبه, 18 ارديبهشت 1400
شناسه خبر:738

کمبود تعرفه در برخی روستاها به خاطر سفرهای تفریحی مردم بوده است

ابزار
  • انداز قلم
سیاسی

مسئول هیئت نظارت بر انتخابات استان یزد با اشاره به کمبود تعرفه رای در دو روستای استان و توقف یک ساعته رای گیری گفت: کمبود تعرفه در برخی روستاها به خاطر سفرهای تفریحی مردم بوده است.

مسئول هیئت نظارت بر انتخابات استان یزد با اشاره به کمبود تعرفه رای در دو روستای استان و توقف یک ساعته رای گیری گفت: کمبود تعرفه در برخی روستاها به خاطر سفرهای تفریحی مردم بوده است.

به گزارش یزدنگاه به نقل از مهر، حجت الاسلام سیدناصر محمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران مستقر در اتاق خبر استانداری یزد با اشاره به بازدیدهایی که از شعب اخذ رای در مناطق مختلف شهرستان یزد داشته است، اظهار داشت: در همه شعب حضور مردم چشمگیر بود و جمعیت خوبی در حال رای دادن بودند.

وی با اشاره به تلاش های عوامل برگزاری انتخابات بیان کرد: عوامل اجرایی و ناظران مشغول کار هستند و هیچگونه مشکلی در روند برگزاری انتخابات نبوده است.

محمدی عنوان کرد: تنها در برخی روستاهای شهرستان تفت تعدادی تعرفه روستایی کم بود که این امر انتخابات را یک ساعت متوقف کرد و تا زمان رسیدن تعرفه شوراها رای گیری انجام نشد.

وی تصریح کرد: تذکر لازم داده شد و قرار شد در صورت کمبود تعرفه رای شوراها، انتخابات ریاست جمهوری نباید متوقف شود.

مسئول هیئت نظارت بر انتخابات استان یزد ادامه داد: در برخی روستاها نظیر ده بالا، طزرجان و سانیچ مشارکت در دوره های قبل ۱۳۰ درصدی بوده که این طبیعی است زیرا مردم در ایام تعطیل به روستاهای ییلاقی استان سفر می کنند و در آنجا در انتخابات شرکت می کنند.

محمدی در مورد شایعاتی که در فضای مجازی پخش می شود نیز بیان کرد: مردم و خبرنگاران به این موارد توجه نکنند و تا زمانیکه از موضوعی به صورت مستند اطمینان پیدا نکرده اند، اقدام به طرح آن نکنند.

وی در مورد انتخابات شوراها نیز بیان کرد: ما هیچ نظارتی بر انتخابات شوراها نداریم و انتقادها در این زمینه را پاسخگو نیستیم و انتخابات شوراها مرجع دیگری دارد.

 

انتهای پیام

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها