شنبه, 18 ارديبهشت 1400
شناسه خبر:741

استاندار یزد: حضور مردم در انتخابات پررنگ است/مشارکت در انتخابات پاسخی به دشمن

ابزار
  • انداز قلم
سیاسی

استاندار یزد با اشاره به استقبال مردم در انتخابات گفت: خوشبختانه حضور مردم در این انتخابات پررنگ است.

استاندار یزد با اشاره به استقبال مردم در انتخابات گفت: خوشبختانه حضور مردم در این انتخابات پررنگ است.

به گزارش خبرنگار یزدنگاه، سیدمحمد میرمحمدی با حضور در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات استان یزد با تقدیر از خبرنگاران و اشاره به نقش رسانه‌ها اظهار داشت: از ابتدای امروز شاهد حضور گسترده و صفوف طولانی مردم در شعب اخذ رای بودیم.

وی با اشاره به بازدید از شعب اخذ رای در شهرستان‌های مختلف استان ادامه داد: مشارکت مردم چشمگیر بوده و مشارکت بانوان در شعب روستایی و در شهرستان‌ها بیشتر بوده و آقایان در بعد از ظهر مراجعه بیشتری داشتند.

استاندار یزد با اشاره به بازدید از شعب اخذ رای در شهرستان بافق و مهریز عنوان کرد: آنچه که دست‌اندرکاران انتخابات در شعب نیز بر آن اذعان داشتند حضور گسترده مردم بوده که در مقایسه با سال‌های قبل جمعیت بیشتری برای رای‌گیری حضور داشتند.

وی با بیان اینکه ساعت اخذ رای تا 20 تمدید شده است افزود: برای اینکه وقت از دست نرود مردم خود را پای صندوق‌ها برسانند و ما نیز تعداد عوامل را افزایش دادیم تا مردم معطلی کمتری را داشته باشند.

میرمحمدی با بیان اینکه با گسترش حضور مردم در ساعات پایانی مواجه خواهیم بود اظهار داشت: پیشنهاد شده تا ساعات اخذ رای تمدید شود و مردم بتوانند ارای خود را به صندوق بیاندازند و امکان رای دادن داشته باشند.

وی با بیان اینکه ارزیابی مطلوبی از حضور مردم در این دوره از انتخابات دارم گفت: مردم با حضور خود کاندیدای مطلوب را انتخاب خواهند کرد و خواهش می کنم مردم استان سعه صدر خود را در بعد از رای گیری و اعلام نتایج داشته باشند.

استاندار یزد با اشاره به اینکه ما نظرات و انتخاب مردم را قبول داریم اظهار داشت: سیستم انتخابات ما یک سیستم مردم سالار دینی است و به صورت شفاف عمل می شود و تمام سرمایه ما اعتماد به مردم است و سعی بر حفظ این اعتماد داریم و جوانان نیز باید این احساس را داشته باشند که در سرنوشت خود دخیل بوده اند و حضورشان تاثیر داشته است.

وی با اشاره به نقش مردم در پاسخگویی به یاوه گویی های غرب در برابر ایران گفت: مشارکت مردم در این انتخابات دشمن را با ملتی متحد مواجه کرده و این حضور گسترده پاسخی به دشمنان است تا کمتر به خود اجازه دهند اقدامات ناشیانه و دور از حقایق را در برابر این نظام داشته باشند.

 

انتهای پیام

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها