شنبه, 18 ارديبهشت 1400

آخرین عناوین استانها

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابرکوه گفت : همایش عظیم زیارت اربعین حسینی به لطف خدا بزرگ‌ترین اجتماع امت اسلامی و کنگره عظیم جهان اسلام در کربلاست.

ساخت کتابخانه عمومی دهستان چاهک خاتم روز دوشنبه طی مراسمی با حضور نماینده مردم بافق، ابرکوه، مهریز، بهاباد و خاتم در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

مردم ابرکوه روز دوشنبه 17 آبان که روز ابرکوه نیز می باشد در آیین با شکوهی خاطره استقبال سالروز ورود حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در سال 195 هجری به این شهرستان را گرامی داشتند.

اهالی ندوشن که پیش از این بارها از قطع مکرر آب آشامیدنی گلایه داشتند و از نعمت جریان داشتن آب شیرین در شبکه شهری محروم بودند، این روزها طعم شیرین آب را چشیدند.

آزاد راه همدان - ساوه یکی از پروژه‌های مهم وزارت راه و شهرسازی در استان همدان است که از سال ۸۱ کلنگ زنی شده و به‌عنوان بخش عمده

فرماندار شهرستان همدان با در ۹ ماهه امسال میانگین نرخ بیکاری در استان همدان به ۷.۳۵ درصد رسیده است، گفت: موانع سرمایه‌گذاری باید برای ایجاد اشتغال و رونق تولید در همدان رفع شود.

هافبک جدید تیم فوتبال ذوب آهن گفت: یکی از دلایلی که این تیم را انتخاب کردم بازیکنان فهیم و جو بسیار خوب حاکم بر این تیم است.

پیکر مرحوم حمید رضا عباسی؛ قاری و داور بین المللی ظهر امروز با حضور پرشور مردم و مسئولان مشهد و استان و جامعه قرآنی تشییع شد.

وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه بودجه امسال آموزش‌و‌پرورش ۲۴هزار میلیارد بوده است، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌ها برای بودجه سال آینده مبلغ ۳۰هزار میلیارد

فرماندار تفرش گفت: طرح آبرسانی به تفرش نیازمند یک‌هزار و ۹۰ میلیارد ریال است تا بتوان روند اجرایی آن را با سرعت بیشتری ادامه داد.

آخرین اخبار بخش ها