جمعه, 31 شهریور 1396

آخرین عناوین اجتماعی

فرماندار خاتم با بیان شرایط جغرافیایی و زیست محیطی شهرستان که روستاهای منطقه به دلیل تمرکز کانون فعالیت های اقتصادی بخش کشاورزی نیاز به توجه ویژه دارند، گفت: با اقدامات انجام شده زیرساخت های روستایی در زمان دولت تدبیر و امید از سال 1392در خاتم رو به افزایش است.

امام جمعه مهریز گفت: بخش خصوصی و تشکل های مختلف فرهنگی و خدماتی باید دولت و نظام را در اجرایی شدن کامل اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری در سالجاری یاری دهند.

نماینده مردم شهرستان های یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: بهره گیری از خرد جمعی برای توسعه استان یزد جزو ضرورت های تاریخی است و باید از همه افراد علاقه مند و دلسوز در این ارتباط استفاده کرد.

 اعضای شورای اسلامی شهر یزد به اتفاق سرپرست شهرداری با سرمایه‌گذار بخش انرژی‌های خورشیدی دیدار و گفت‌وگو کردند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه یزد مهد عالمان بزرگ دینی بوده، گفت: موزه آثار عالمان دینی در یزد ایجاد شود.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان از کشف 135 کیلو تریاک و 73 کیلو حشیش طی یک عملیات پلیسی در یزد خبر داد.

سمینار آموزشی نرم افزار مدیریت فرایند آموزش 'آکسون' با حضور مدیران ارشد اداره آموزش سازمان مراتع و جنگلداری کشور، توسط شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات ایساتیس برگزار شد.

استاندار یزد با بیان این که رقابت در تولید و ایجاد ارزش افزوده محصولات دو اصل تجارت است، گفت: کیفیت بالاتر همراه با قیمت پایینتر مزیتی رقابتی است که با تکیه بر خلاقیت، فناوری و ایده پردازی حاصل می‌شود.

اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر یزد و روستاهای استان روز سه شنبه طی مراسمی در سالن اجتماعات تالار فرهنگیان این شهر تجلیل شدند.

 ريیس کل دادگستری استان یزد گفت: تبعیت از تعالیم دینی و اعتقادی و ارتباط با خدا، جامعه را به سمت جامعه‌ای به هنجار و عاری از جرم و خطا سوق می‌دهد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: انجام تحقیقات دقیق و عمیق درخصوص امور دینی مانع از شکل گیری بدعت ها در این زمینه می شود.

به منظور تکمیل لیست گزینه های نهایی برای انتخاب شهردار یزد و همینطور معارفه و شناخت بیشتر طرفین از یکدیگر، جمعه بعد ازظهر جلسه ای با حضور تمامی اعضای منتخب و دکتر جمالی نژاد در یزد برگزار شد.

آخرین اخبار بخش ها