شنبه, 18 ارديبهشت 1400

آخرین عناوین اجتماعی

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی یزد از کشف ۱۷۱ هزار عدد ماسک بدون مجوز بهداشتی خبر داد و گفت: ماموران موفق به شناسایی یک دستگاه کامیون در جاده شیراز به یزد با این تعداد ماسک شدند.

رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی یزد گفت: برای ورود به سامانه سهام عدالت مراقب باشید توسط سایت‌هایی مجرمانه به درگاه‌های جعلی هدایت نشوید.

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد با بیان این‌ که مدیریت شهری موظف به ساماندهی و رفع عرف‌های اشتباه در این حوزه است، گفت: کانون وکلا می‌تواند با راه‌اندازی سامانه مجازی معرفی وکلا در امر ساماندهی تابلوی وکلا در سطح شهر یزد پیشگام باشد.

مدیر کارآفرینی و اشتغال تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از پرداخت وام حمایتی مشاغل آسیب دیده کرونا با تنفس سه ماه و بازپرداخت ۲۴ ماه از هفته جاری خبر داد.

از آنجایی که امکان گردشگری برای معلولان در تمام نقاط دنیا و کشورمان فراهم نیست با امکان فراهم کردن گردشگری برای همه اقشار در یزد، این شهر جهانی می‌تواند مقصد گردشگران معلول دنیا باشد.

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار یزد با حضور پررنگ دستگاه‌های اجرایی و نهادهای دولتی و خصوصی در مجتمع خلیج فارس یزد گشایش یافت.

استاندار یزد با اشاره به تدوین برنامه‌ای راهبردی برای شناسایی توانمندی ها و رفع موانع پیش روی فعالیت های حوزه علم و فناوری گفت: فعال‌سازی ظرفیت شرکت‌های فناور محور استان یزد در سطح ملی مورد توجه قرار گیرد

عضو هیات علمی دانشگاه یزد با اشاره به اهميت موضوع طلاق عاطفی در خانواده‌ها، فرزندان طلاق را گاهاً خوشبخت تر از فرزندان دعوا خواند و تاكيد كرد: طلاق‌های اتفاق نیفتاده دیروز، طلاق‌های امروز را رقم زده است.

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی یزد گفت: 160 هزار نفر از دانش آموز پایه چهارم ابتدایی تا پایه 12تحصیلی این استان در سال تحصیلی 98 - 97 جذب و در این تشکل سازماندهی شدند.

مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد با اشاره به نياز جدي در زمينه ارتقاء سطح زندگي و توانمندسازي در مسير مديريت آسيب هاي اجتماعي،‌گفت: شبكه سازي بر مبناي آگاهي و مهارت‌هاي كليدي با محوريت نهاد خانواده نياز جامعه امروز است.

امام جمعه میبد گفت: در حوزه مردمی، اقتصاد تعاون علی‌رغم این که در برخی از موارد دشواری‌هایی نیز پیش‌رو دارد، تامین‌کننده عدالت اجتماعی همراه با ایجاد اشتغال است.

وزیر نیرو با اشاره به ضرورت استفاده از پسآب به عنوان منبع پایدار، گفت: حدود چهار و نیم میلیارد متر مکعب پساب تولید می‌شود که باید آن را جمع‌آوری کنیم وگرنه این پساب به محیط زیست ضربه می‌زند و امکان بهره‌مندی از آن را هم از دست می‌دهیم.

آخرین اخبار بخش ها