شنبه, 01 ارديبهشت 1397

آخرین عناوین اجتماعی

مدير كل اوقاف و امور خيريه استان يزد از برگزاري طرح نوروزي آرامش بهاري در 60 امامزاده و بقعه متبركه اين استان از اواخر اسفندماه خبر داد.

سومین جشنواره تئاتر فجر استانی با عنوان جشن گفت و گوی تئاتر ایران عصر روز پنجشنبه با ارائه آثاری از هنرمندان استان های تهران، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان، اصفهان و یزد به مدت چهار روز در شهرهای اردکان، مهریز و یزد آغاز شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: يزد یکی از استان‌های برتر کشور در زمینه فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد ازلحاظ کمی و کیفی است که ریشه در تمدن یزد و یزدی‌ها دارد.

مدیر توسعه فناوری سلامت و ارتباط با صنعت علوم پزشکی یزد گفت: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در دومین رویداد استارت آپی بایواستارت آپ مقام دوم را کسب کردند.

مدیر کل بازرسی استان یزد گفت: هیچ کجا نباید پا را از قانون فراتر گذاشت و باید همواره مقررات، خط قرمز همه و بویژه مسوولان اجرایی قرار گیرد.

فرماندار میبد در سفر یک روزه به تهران و در رايزني با مسئولان سازمان برنامه و بودجه قول تخصيص سه ميليارد تومان براي رفع پاره‌اي از مشكلات شهرستان را دريافت كرد.

 مراسم تجلیل از کارآفرینان و دفاتر کارآفرینی برتر سال 96 به مناسبت هفته کارآفرینی در سالن غدیر مرکز علمی کاربردی فنی و حرفه‌ای آیت‌اله خامنه‌ای یزد برگزار شد.

معاون خدمات شهري شهرداري يزد با تشريح برنامه‌هاي در دستور كار سازمان سیما، منظر و فضای سبز اين نهاد، از ساماندهي تابلوهای صنفي مجاور معابر شهر با همكاري اتاق اصناف در آينده نزديك خبر داد و در اين باره خواستار همكاري كسبه و اصناف شد.

مدیرکل فرودگاه‌های یزد از استفاده هواپیماهای تازه خریداری شده برای مسیر یزد- شیراز خبر داد و گفت: پروازهای وقت اولیه صبح مسیر یزد به تهران افزایش یافت.

استاندار یزد با اشاره به اهمیت رفع مشکل کم آبی استان برای توسعه سایر بخش‎‎ها و رفع مشکلات اقتصادی استان، تاکید کرد: هیچ گزینه‎‎ ممکن و قابل مطالعه و بررسی برای انتقال آب به استان را کنار نخواهیم گذاشت.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد با اشاره به این‌که شهرستان ابرکوه یکی از قطب‌های کشاورزی استان یزد است، گفت: کارگروه‌های پدافند غیرعامل در شهرستان ابرکوه با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های آن اولویت بندی می‌شود.

استان یزد که مردمانش به سخت کوشی و قناعت، شهره هستند طی سال های گذشته با مهاجرت روزافزون دانش آموختگان دانشگاهی و نخبگان آزمون سراسری به دلیل نبود شغل مناسب، روبرو بوده است.