دوشنبه, 30 مهر 1397
شناسه خبر:829

بخش خصوصی دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی حمایت کند

ابزار
  • انداز قلم
اجتماعی

امام جمعه مهریز گفت: بخش خصوصی و تشکل های مختلف فرهنگی و خدماتی باید دولت و نظام را در اجرایی شدن کامل اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری در سالجاری یاری دهند.

امام جمعه مهریز گفت: بخش خصوصی و تشکل های مختلف فرهنگی و خدماتی باید دولت و نظام را در اجرایی شدن کامل اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری در سالجاری یاری دهند.

حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی شامگاه سه شنبه در همایش اعضای شرکت تعاونی کامیونداران مهریز با قدردانی از فعالیت های این تعاونی به توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: دولت و نظام در سالجاری برای اجرایی شدن منویات مقام معظم رهبری کارهای خوبی در خصوص اقتصاد مقاومتی انجام داد ولی کافی نیست و باید بیشتر حمایت و همراهی شود.
وی ادامه داد: دولت و نظام به تنهایی قادر نیست برای اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی امور محوله را انجام دهند و باید همچنان شرکت های تعاونی ، بخش خصوصی و خیران در کنار مسئولان اجرایی با جدیت وارد عرصه کار و خدمت شوند.
امام جمعه مهریز با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی همان تکیه به ظرفیت های داخلی کشور و بهره گیری از تمام دیدگاه ها و سلائق درون نظام برای تولید و اشتغال مولد و مفید بیشتر است، تصریح کرد: وجود تعاونی ها و فعالیت های مردمی در بخش های مختلف بسیار ضروری است و مورد تاکید دولت و مقام معظم رهبری است.
محی الدینی از فعالیت شرکت تعاونی کامیونداران به عنوان یک شرکت موفق و پیگیر در مهریز اشاره کرد و یادآور شد: همچنان با همدلی و برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف تلاش کنند.
شرکت تعاونی کامیونداران مهریز فعالیت خود را از سال 1394 در این شهرستان در زمینه حمل کالا به تمام نقاط کشور آغاز کرده است و هم اکنون افزون بر 200 عضو دارد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها