یکشنبه, 30 دی 1397
شناسه خبر:840

افزایش پروازهای یزد- تهران در وقت صبح

ابزار
  • انداز قلم
اجتماعی

مدیرکل فرودگاه‌های یزد از استفاده هواپیماهای تازه خریداری شده برای مسیر یزد- شیراز خبر داد و گفت: پروازهای وقت اولیه صبح مسیر یزد به تهران افزایش یافت.

مدیرکل فرودگاه‌های یزد از استفاده هواپیماهای تازه خریداری شده برای مسیر یزد- شیراز خبر داد و گفت: پروازهای وقت اولیه صبح مسیر یزد به تهران افزایش یافت.

عباس محمدی روز شنبه به خبرنگار ایرنا افزود: به منظور رفاه حال مردم شریف استان یزد و با توجه به تقاضای مکرر اهالی استان مبنی بر برقراری پرواز یزد – تهران در ساعت های اولیه صبح در روزهای شنبه و یک شنبه، مذاکراتی با مسئولان شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) در تهران انجام شد و این شرکت اقدام به افزایش دو سورتی پرواز در مسیر یزد- تهران کرد.
وی افزود: این پروازها توسط یک فروند هواپیمای ATR شرکت هواپیمایی ایران ایر (هما) با ظرفیت 70 مسافر در ساعت 3:20 بامداد روزهای شنبه و یک شنبه هرهفته فرودگاه بین المللی یزد را به مقصد فرودگاه بین المللی مهرآباد ترک خواهد کرد.
مدیرکل فرودگاه‌های یزد همچنین از راه‌اندازی پرواز یزد - شیراز از امروز چهارم آذر ماه خبر داد و گفت: ATRهای جدید و تازه خریداری شده ایران‌ایر هر هفته چهار پرواز رفت و برگشت با ظرفیت 70 مسافر در این فرودگاه برقرار می‌کنند.
وی با بیان اینکه این پروازها از مبدأ فرودگاه بین المللی یزد در روزهای شنبه و دوشنبه هر هفته از ساعت 13:00 ظهر به مقصد فرودگاه بین المللی شیراز انجام خواهد شد، ادامه داد : این هواپیما در روزهای شنبه و یکشنبه در ساعت1:35 بامداد فرودگاه شیراز را به مقصد فرودگاه یزد ترک خواهد کرد.
فرودگاه یزد با پیشرفت های زیرساختی در دولت تدبیر و امید هر سال شاهد رشد تعداد پرواز ها و مسافران بوده به گونه ای که در سال 1395نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن تعداد پرواز در این مرکز 26 درصد و تعداد مسافر جابجا شده 28 درصد و نیز میزان بار جابجا شده 22 درصد افزایش داشته است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها