شنبه, 18 ارديبهشت 1400
شناسه خبر:869

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار یزد گشایش یافت

ابزار
  • انداز قلم
اجتماعی

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار یزد با حضور پررنگ دستگاه‌های اجرایی و نهادهای دولتی و خصوصی در مجتمع خلیج فارس یزد گشایش یافت.

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار یزد با حضور پررنگ دستگاه‌های اجرایی و نهادهای دولتی و خصوصی در مجتمع خلیج فارس یزد گشایش یافت.نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار یزد همزمان با هفته پژوهش و به همت پارک علم و فناوری یزد از شب گذشته در مجتمع تجاری خلیج فارس در حضور مسئولان ارشد استان گشایش یافت.

این نمایشگاه که تا ۲۱ آذرماه برپا خواهد بود، هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۱ برای عموم بازدیدکنندگان دایر است.

در این نمایشگاه قریب 60 غرفه در قالب شرکت‌های دانش‌بنیان از پردیس‌های زیست فناوری و سیستم‌های پیشرفته صنعتی، پردیس علوم انسانی و هنر و پردیس فناوری اطلاعات و ارتباطات، همچنین شرکت‌هایی از مرکز رشد واحدهای فناور کشاورزی، مرکز توسعه فناوری سرامیک و مرکز پویانمایی پارک علم و فناوری یزد، همینطور دستگاه‌های اجرایی، شرکت های دولتی، شرکت‌های صنعتی و شرکت های دانشگاهی به عرضه آخرین دستاوردهای تحقیقاتی پژوهشی خود پرداخته‌اند.

«محمدعلی طالبی» استاندار یزد در حاشیه این نمایشگاه  با اشاره به اهمیت حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور گفت: به دنبال ایجاد همگرایی بین دستگاه های مختلف برای رفع مشکلات پیش روی شرکت ها به ویژه در حوزه تجاری سازی محصولات هستیم.

استاندار افزود: با برطرف کردن این موانع هم شاهد رونق پژوهش و تحقیق و هم شاهد رونق فعالیت های اقتصاد دانش بنیان در استان خواهیم بود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها