شنبه, 18 ارديبهشت 1400
شناسه خبر:781

اعزام کاروان دوچرخه‌سواری فدائیان ولایت بهاباد به مشهد مقدس

ابزار
  • انداز قلم
ورزشی

کاروان دوچرخه‌سواری فدائیان ولایت شهرستان بهاباد با بدرقه گرم مردم ولایت‌مدار این منطقه عازم مشهد مقدس شد.

کاروان دوچرخه‌سواری فدائیان ولایت شهرستان بهاباد با بدرقه گرم مردم ولایت‌مدار این منطقه عازم مشهد مقدس شد.

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و روز دختر و آغاز دهه کرامت کاروان دوچرخه سواری فدائیان ولایت بهاباد با بدرقه گرم مردم ولایتمدار این شهرستان عازم مشهد مقدس شد.
حسن فلاح مدیر کاروان دوچرخه سواری فدائیان ولایت بهاباد در حاشیه اعزام این کاروان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بهاباد اظهار داشت: این کاروان برای نهمین سال متوالی با شرکت 46 دوچرخه سوار مسیر 1000 کیلومتری بهاباد تا مشهد مقدس را به مدت 10 روز رکاب می‌زنند زنند و به زیارت قبر منور و نورانی هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت مشرف می‌شوند.
فلاح هدف از این سفر معنوی را ایجا نشاط و شادابی و تندرستی در بین شرکتکنندگان دانست و گفت: علاوه بر ایجاد نشاط و روحیه در بین شرکتکنندگان دوچرخهسوار این افراد در طول مسیر از فعالیتهای فرهنگی نیز بهره‌مند می‌شوند.
کاروان دوچرخه سواری فدائیان ولایت شهرستان بهاباد پس از ادای احترام به ساحت مقدس شهدای گمنام و شهدای چنگ تحمیلی و با قرائت بر مزار شریف آخوند ملاعبدالله بهابادی حرکت خود را از شهرستان بهاباد به طرف بارگاه ملکوتی و منور هشتمین کوکب آسمان ولایت و امامت حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا علیه السلام آغاز کردند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها